Lassa Ücretsiz 1 Yıl Lastik Güvencesi ve Bonus’a Özel 8 Taksit Kampanyası

Lassa Ücretsiz 1 Yıl Lastik Güvencesi ve Bonus’a Özel 8 Taksit Kampanyası

Son Katılım Tarihi: 31.12.2024

01 Ocak 2023 - 31 Aralık 2024 tarihleri arasında; Türkiye'deki yetkili Lassa, Bridgestone Otopratik, Lastiğim ve Orjinal Ekipman Plaza satış noktalarından en az 4 adet Lassa marka; binek otomobil veya 4X4 arazi lastik satın alan özel araç sahipleri yararlanabilir.

Kampanya yaz ve kış lastikleri için de geçerlidir.

Kampanya; ruhsattaki araç cinsinde binek otomobil ve arazi taşıtı (4x4 SUV) yazan bireysel müşteriler için geçerlidir. Ruhsattaki araç cinsinde; panelvan, minibüs, kamyonet yazan araçlar kampanya kapsamına girmez.

Lassa Lastik Güvencesi ile ilgili detaylı bilgi ve kaydolmak için: https://www.lassa.com.tr/lassa-lastik-guvencesi

Kampanya Koşulları

Bonus’a özel 8 taksit kampanyası 01 Kasım 2023 – 31 Ocak 2024 tarihleri arasında yapılacak LASSA markalı otomobil, 4x4 (SUV) ya da hafif ticari grubu kış ve 4 mevsim lastik alımlarında geçerli olacaktır.

Kampanya sadece lastik alımlarında geçerlidir ve tavsiye edilen liste fiyatı üzerinden yapılmaktadır.

Kampanya, Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. ve Tic. A.Ş.’ye ait yetkili satış noktalarında ve fiyat listelerinde belirtilen ürün kodlarında geçerlidir.

Kampanyadan yalnızca perakende olarak alım yapan müşterilerimiz yararlanabilir. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakları saklıdır. Ayrıntılı bilgi için 0 850 210 13 00’i arayabilirsiniz.

Bize Ulaşın

İletişim sayfasında formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sabancı Logo Sabancı Logo mobile